•   Bize Ulaşın: +90 224 361 18 47
  •   Whatsap : +90 533 720 77 00
                             +90 533 773 33 90
      PayPal Ödeme

Kurumsal

>> Hakkımızda       >> Belgelerimiz

8317 kalite3

CAYMAZPLASTİK san. tic.ltd.şti.  kendi büyümesinin müşterilerinin büyümesine bağlı olduğunun bilincinde, büyüme odaklı bir şirketTİR . Bu bir yandan da müşterilerin gerçek ihtiyaçlarının karşılanmasına dönük yeniliklerin uygulanmasının da altını çizer.


"Rekabet avantajı" müşterilerimizin gerçek ihtiyaçlarını anlıyor olmamızdır. Müşterilerimize, pazarlarında rekabetçi olmalarını sağlayacak ürün, sistem, hizmet ve çözümler sunarız. Müşterisinin başarısında katkısı olan ve güvenilir bir iş ortağı olmak için çalışırız.

"Benzersiz", uzmanlığımızla müşterilerimize diğer şirketlerin hiçbir zaman sunamayacakları çözümleri sunduğumuzu belirtir. Bu aynı zamanda mükemmelliğe olan bağlılığımızı ve müşterilerimizin karşılaştığı zorlukları iyi anlamamızın onların rakiplerinden farklı olmasını sağlamasını ifade eder

Firmamız BEBEK ASKILARI BEBE ASKILARI ÇOCUK ASKILARI PLASTİK ASKILAR ÜRETİMİ VE ŞATIŞI konusunda müşteri memnuniyetine verdiği önem ve ürün kalitesinden ödün vermeksizin ulaştığı verimlilik ile hep daha iyisini üretmek ve sunmak için çalışıyor.

~Tutku:

Yaptığımız her işe aklımızı ve yüreğimizi koyarız.

Hesap Verilebilirlik:

Büyük bir sorumluluk duygusuyla hareket eder ve hesap verebiliriz.

Doğruluk:

Etik değerlere bağlı, açık ve dürüstüz; birbirimize güvenir ve saygı duyarız.

Takım Çalışması:

Ortak başarımız için birlikte çalışırız.