Caymaz Plastik Olarak;

300

Çeşit Ürün


43

İl & İlçe


98

Üreticiye Hizmet


8

Ülkeye İhracat


Haberler & Duyurular

Firmamız ve sektörümüzdeki yeniliklerden haberiniz olsun.

 • be-photo

  2017 Kalıp Fuarı Almanya

  07.07.2017 Yatırımlarımız için Almanya'daydık


  Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek ve ürün çeşitliliğimizi arttırabilmek için yeni yatırım arayışlarımıza Almanya Kalıp Teknoloji fuarında devam ettik. Teknolojinin günlük hayatımıza katkılarının yanı sıra doğaya etkilerini de göz ardı etmeyen birçok firmanın ürünlerini inceledik.

  Elektronik sektöründe faaliyet gösteren 3 bin 800'den fazla markanın yer aldığı fuar, 150 ülkeden 165 binden fazla katılımcıyı ağırlıyor. Kentteki üç farklı merkezde birden başlayan fuarda birçok ünlü markanın geliştirdiği yeni ürünler meraklılarla buluştu.
 • be-photo

  Junio Show Beklentileri Aştı.

  Uluslararası Bebe, Çocuk Hazır Giyim ve Çocuk İhtiyaçları Fuarı


  Uluslararası Bebe, Çocuk Hazır Giyim ve Çocuk İhtiyaçları Fuarı (Junio Show), bebe ve çocuk konfeksiyonu sektöründe faaliyet gösteren iş adamlarının beklentilerinin üzerinde bir ilgi görüyor.

  Bebe Çocuk Konfeksiyonu Sektörü Sanayici ve İş Adamları Derneği (BEKSİAD), BTSO ve TÜYAP işbirliğiyle bu yıl 2. kez düzenlenen  Bursa Uluslararası Bebe, Çocuk Hazır Giyim ve Çocuk İhtiyaçları Fuarı (Junio Show) bebe ve çocuk konfeksiyonu sektöründe faaliyet gösteren iş adamlarının yüzünü güldürdü. Bursalı çocuk hazır giyim ve konfeksiyon üreticilerinin sonbahar-kış kreasyonlarını sergilediği fuara yurtdışı katılımı da yoğun oldu.

1 / 1